Někoho napadlo, že frisbíčkových sportů je málo a tak přišel s nápadem jménem KANJAM! Neuvěřitelný zážitek, pecková zábava a ikdyž to vypadá jako totální blbina, okamžitě jsme se do toho zapálili a začali objednávat barely s diskem, abychom všude mohli hrát :) a to kdekoliv! :)

KanJaaaaaaam!

 

Co je to KanJam? Kanjam je nekontaktní sportovní hra s létajícím talířem a dvěma plastovými koši, které jsou od sebe vzdáleny 15m. Hrají proti sobě dva dvoučlenné týmy, cílem je hodit frisbee od jednoho koše a zasáhnout druhý koš. Hráč hází na koš, kde je připraven jeho spoluhráč, který může frisbee tečovat a tím ho umístit do koše. Vítězí dvojice, která první dosáhne 21 bodů (zdroj: kanjam.cz)

kde koupit KanJam? V ultimo shopu nebo na netradičních sportech.cz :)

 jak to vypadá, jak se to hraje a co je vlastně KANJAM můžete zkouknout tady

pro inspiraci můžete juknout na tohle videjko!

 

My a KanJam! 

KanJam se ostatně jako všechny frisbíčkové sporty stal pro nás neuvěřitelnou drogou. Kdo si jednou zahraje KanJam propadne tomu navždy. Aspoň to tak na všech turnajích a sessions, které i my pořádáme vypadá :) A za to jsme moc rádi! :) KanJamu propadla celá frisbíčkářská komunita natolik, že i na dogfrisbee závodech pořádáme KJ turnaje a to je prostě peckový! Tenhle rok jsme rozjeli šňůru podvečerních turnájků v Praze a chodí nás čím dál více, takže příští rok se těšíme a uspořádáme celovíkendovku, abychom to mohli pořádně rozjet a mrskat to tam ostošest :) Bez KanJamu už prostě nemůžeme žít! Díky moc mýmu parťákovi - mámě Helče se kterou je to barelové házení tak nějak ještě víc ulítlejší  a zábavnější než normálně!!! > kazde dalsi vitezstvi v KanJam turnaji tak nejak potesi! a bavi nas to cim dal vic a viiiiic! ;))) A letos si zahrajém i na Evropě, která se koná v Praze! :)