Kniha návštěv

Velkéééé poděkování, že jsem se nezbláznila strachy :D

Míša | 20.01.2014

Ahoj, chtěla bych moc poděkovat za tyhle skvělé stránky, které mi pomohly, když jsme zjistili u svého bostonka alergii. Prvotní myšlenka, že budeme mít doma naháče, který do konce života nebude moct být mezi ostatními pejsky a bude ochuzen o všechny procházky v trávě, mě naprosto děsila. Když jsem hledala veškeré informace o tomto onemocnění, narazila jsem na Melvinka. Čím více jsem četla, tím více jsem byla klidnější a odhodlaná bojovat. Moc děkuji, že jste nám alespoň takhle na dálku pomohli. Boj s alergií zatím vyhráváme. Čumáček i všechny tlapky máme zase pěkně chlupaté :-) Paní doktorka nás už konečně naočkovala a můžeme se vrhnout na naše oblíbené agility. A za to vděčíme také vašim článkům, které byly a jsou jak podporou po psychické stránce, tak také velkým zdrojem informací. Melvinek je našim vzorem statečného bojovníka :-)

Kluci jsou velcí fešáci a jde vidět, že i správní sportovci tělem i duší :-))))) Držíme palce :-)

Mějte se krásně :-) Vaši pravidelní návštěvníci a fanoušci :-)

Velký dík!

Peťa | 18.01.2013

Ahoj, chci ti poděkovat za tvoje stránky. Narazila jsem na ně, když jsem hledala info o phacoemulsifikaci, na kterou se se svým silkáčem chystáme k MVDr. Beránkovi. Mám z toho dost obavy. Počtení tady mi trochu pomohlo. Takže díky! Snad dopadneme stejně skvěle, jako vy...

Re: Velký dík!

Melvinkovi :) | 13.02.2013

Ahoj Peťo, děkujeme moc za milý vzkaz, ikdyž nás vůbec netěší, že zrovna procházíte tak těžkou zkouškou :( Ale jsme moc rádi, že alespoň naše zkušenost trošku zahnala tvůj strach a uvidíš, určitě bude všechno jako dřív! Budeme vám moc držet palce! Určitě to dáte a zase budete ok! Přejeme moc a moc štěstí a brzké uzdravení!!!

Zdravíme

Andy a pejsci | 25.11.2012

Náhodou jsem narazila na stránky a jsou úžasné. Frisbee video je bomba!! Jen tak dál, zástup plemen musí být co nejpestřejší :-))

Papa,
lovelydogs.cz :-)

Re: Zdravíme

Melvinková | 13.02.2013

Strašně moc děkujeme za moc milý vzkaz a pochvalu frisbee videa!!! Mějte se krásně!!!

Pozdrav

Romča, Julísek a Bree | 17.10.2012

Terezko, já ty tvoje Krabičky prostě žeru :O)) Kluci jsou dokonalí!!! Zkoukla jsem Colbyho videjko, všechny fotky, početla si o vašich výletech... a hned je den veselejší! :O) Podrbej za mě kluky a těším se naviděnou na Bye Bye Summer...

Re: Pozdrav

Melvinková, Melvinek a Colbyšek | 25.10.2012

Ahoj Romčo :) strašně moc děkujeme za moc milý vzkazík a kluci děkují za kompliment ;) Už se na tebe moc těším!!! Klukům pozdravy vyřídím a v sobotu se těším naviděnou!!! Posíláme pozdravy a podrbání psíkům! :)

www.eli-mija.webnode.cz

Deny+Eli+Mija | 04.09.2012

Dobrý den. Už nějakou dobu chodím k vám na stránky a moc se mi líbí. Přidala jsem si vás k nám na stránky do odkazů, tak snad to nebude vadit. Budeme rády, když nakouknete i vy k nám

Pozdrav

Alena & Arnold | 09.05.2012

Perfektní webovky!!! Zařazeno na lištu jako dávka pravidelného čtiva ;)

Re: Pozdrav

Melvinková | 07.06.2012

Děkujeme velmi pěkně našemu oblíbenému agi teamu za vzkazík a pochvalu!!! Jsme rádi, že se stránky líbí! už se těšíme někde na společném tréninku, alespoň doufám u Barči někdy :) a moc vám fandíme!!! pozdravujte doma a mějte se krásně!!!

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek