Bude zima, bude mráz, kam krabičky, kam schováš - aneb zimní NEWs všeho druhu :o)

01.12.2012 18:52

24.12. 2012 Nejdříve jako každý rok přišel nápad: Co takhle na Štědrý den protáhnout tělo, provětrat sebe , čoklíky, děti a jiné drobné zvířectvo :)) Popít trochu svařáku a popřát si čupr Vánoce v pražské ZŮ :O) ale hlavně! urychlit čekání na Ježíška a pobavit se :o)

A tak jsme na Štědrý den ráno vstali a vyrazili směr Troja :) Dorazili i Verča s Nikolou a holčičkama, takže se z této parádní - vánoční prochajdy stalo i dvojité vánoční rande!!! A nakonec jsme viděli i čerstvě narozenou gorilku, ikdyž tedy ta fronta byla ubíjející! :))) Dopoledne jsme poklábosili a báječně se provětrali v ZOO, odpolko jsme se prolítali pořádně po parcích a i tu Popelku jsme nakonec  v telce stihli :) Parádní akce i setkání! Tak zase see you next year friends!!! Fotogalerka ZDE

16.12. 2012 V Chucheláku jsme strávili bombové odpoledne plné běhání, aportování, ale také tanečků ve sněhu :) Parádní zasněžená prochajda! Mevínek sníh odmalička strašně miluje, takže s každým čerstvým přírůstkem sněhu je štastnější a šťastnější :) S létajícím Colbákem jsme navíc potrénovali parádní vaultíky od nohy!!! Colbyšek fantasticky doskakuje ale hlavně bezpečně, z čehož jsem nadšená, protože to je prostě nejvíc. Mám z chlapečka velkou radost, je to můj létající netopýr :) Čas teprve ukáže jak všechny prvky odladíme a zužitkujeme do budoucna, každopádně s Colbysaurem je makání na čemkoliv obrovská radost a zápřah zároveň :o)  

 

9.12. 2012 Konečně zavítal i k nám první sníh a tak si kluci mohli konečně v čerstvém prašánku zařádit s balonkem, což bylo potřeba zdokumentovat a tak jsme vytvořili konečně vytouženou zimní fotogalérku pro letošní zimu :)

 

PROSINEC Hned zkraje prosince absolvoval Melvinek kontrolu oček u pana doktora: vše se vyvíjí ideálně, nadále budeme do oček kapat, ikdyž už v minálních dávkách a po dokapání posledních kapiček vše zase zkontrolujeme. Kapičky podáváme už jen pro absolutní doléčení a jistotu, že jsme udělali vše potřebné :o) Je nepopsatelné, jak moc velkou radost z těchto výsledků mám a hlavně jaké to je, vidět Meva bez starostí :) Další info a více o kataraktě najdete v Melvinkově deníčku!

2.12. 2012  Chvílema by se mohlo zdát, že se kluci, Mevínek tedy především, uchylují k zimnímu spánku. Opak je ale pravdou :) jakmile se vysloví kouzelné slovíčko „jdeme VEN“ nebo „jdeme si HRÁT“ kluci jsou už deset vteřin připraveni u dveří  a nemůžou se dočkat čehokoliv, co jen zavání akčněním :o) Ikdyž chvilky, kdy kluci sami vybízí ke hře a vymýšlejí co se dá, vlastně ani tak moc neubývají. Vánoce a předvánoční čas hrozně moc milujeme, kdo také ne, a tak jsme vyrazili na jednu z našich městských, již tradičních předvánočních procházek po pražských parcích a vánočních trzích, které jsou snad úplně všude. Zima už je tady! Báječné odpoledne, které nás krásně naladilo na zimu i Vánoce :o)

1.12. 2012 Fantastické odpoledne v Prokopském údolí! Oujéé :o) Parádní prochajda a lítání kopečkama, také spousta blbnutí ve slunečném odpoledni :o) A samozřejmě Colbyškovo nošení klacíků a průletů listím, které tak moc miluje. Melvinek si zase zabalancoval na každém možném pařízku či kmeni, takže byli oba moc spokojení :o) Neobešli jsme se ani bez pokárání od labuťě, které se načuhování kluků k rybníčku moc nelíbilo :) Jako kdyby jsme to už nevěděli, že :))) Z labutí už mám dost velký respekt, takže se snažím být ve střehu a kluky nenechat, ovšem tentokrát stačilo pouhé naklonění se nad hladinu :)) Jinak nádherný, vlastně už prosincový den. Moc jsme si to všichni užili :o) Fotogalerka ZDE