Červencové NEWs všeho druhu :o) plavání, výletování, agility a frisbíčko

22.08.2011 20:25
Konec června a počátek července se opravdu nesl v duchu dobré nálady a spokojenosti, i přesto, že počasí nebylo na začátku velkolepé.. Udělali jsme si pořádné volno, které stálo za to: spousta výletů, plavání, dobrého jídla, frisbíčka, lenošení a v neposlední řadě i agilitek Moc jsme si užívali všeho a to opravdu MOC Původně bylo v plánu sjíždění řeky na raftu, to se ale nakonec bohužel neuskutečnilo a tak jsme vymysleli náhradní program. Nu což, sjíždět se bude určitě, možná ale až příští sezónu Melvinek se stal na dvě cesty lodí dokonce i námořníkem, lodníkům se tak zalíbil, že nemusel ani platit jízdné Hrozně moc nás bavilo plavání a tak jsme vodě věnovali opravdu velkou spoustu času, z Meva se stal neuvěřitelný potápěč - pro aport už asi udělá skoro cokoliv, ikdyž taky jak kdy Mrkající... Prostě SCUBA MELVIN alias vydrýsek Hodně jsme pracovali na pouštění disků, mám ohromnou radost, protože se nám více daří a věřím, že to brzy půjde bezvadně ! Taky jsme se minule na tréninku pustili do dogcatch, které jsme již předtím spolu zkoušeli na hračku, avšak víceméně kostrbatě. Pod vedením Míši se však zadařilo, přeci jen oprava chyb přímo u činu je prostě k nezaplacení Usmívající se a tak budeme i na dogcatch pracovat dál Smějící se. Proběhla taky velká spousta grilovaček a tak jsme i pořádně nakrmili bříška včetně Meva, kterému se podařilo ulovit kus zakázané klobásy Teď už se zase připravujeme na víkend plný frisbíčka v Brně: Brněnské psí dny (info ZDE) a potom další týden hned na dogfrisbee tábor, na který už se taky moc těšíme Jojo, VIVA LA SUMMER !!!
..................................................
fotogalerie ZDE
 
........................
Velká výstava komiksů aneb Melvinek na místě činu - město Tábor a jeho okolí
Zajeli jsme se podívat do Tábora, kde povinnou součástí byla návštěva velké výstavy komiksů viz odkaz: Velká výstava komiksů aneb pan Melvinek putuje po výstavách Melvinek je opravdu na zdi tamní galerie U Radnice prezentován a tak naše celebrita musela být samozřejmě na místě vyfocena Celý den byla fajn nálada, procestovali jsme pořádný kus cesty a v Táboře i pojedli dobrého jídla..
 
fotogalerie ZDE
......na místě činu
 
Agi Agi Agility
Každé úterý večer pravidelně jezdíme na Zbraslav k Báře na trénink, kde nás to baví čím dál víc A protože minulý týden nedělní trénink odpadl, nelenili jsme a v úterý ráno i přesto, že byl státní svátek, jsme si přivstali a rovnou ze Slap jsme vyrazili potrénovat Ráno to bylo opravdu fajnový ! Agi nás mooc baví a dokonce už zkoušíme napojovat i jednotlivé parkury
....................................................