Dubnové NEWs :o) frisbee, triky a vůbec všechno

22.08.2011 20:17
Jaro opravdu dorazilo, a my si užíváme konečně pořádné procházky, výlety a vůbec všechno co nás jen napadne. Jupíí
3.4. 2011 Vyrazili jsme na výlet do nedalekých Požár na pořádně velkou a krásnou louku, kde je to jako stvořené pro frisbee. Konečně jsem toho využila i já a po delší, pro mě opravdu dlouhé pauze jsem si zaházela i já sama s bráchou a to bylo strašně bezvaaa. S Melvinem jsme pak šli trénovat hlavně doskoky a taky jsme vyzkoušeli pár "take" přes nohu. Po chvilce už jsme byli ale zase pořádně rozlítaný, já se vždycky nechám strhnout a začneme to kazit, takže jsme v nejlepším přestali... I tak jsme ale trošičku víc opět přispěli k potrénování soustředění na disk a netradičně dali pár flipů, který prostě Melvin miluje, protože je už skáče i za balónkem..
 
7.4. 2011 Na louce u Požár se nám strašně líbilo, takže jsme tam razili vícekrát. Tentokrát ale šíleně foukal vítr a ikdyž jsme se snažili si stále opakovat, že "vítr je náš přítel" (autor Jakub Štýbr) nešlo nám to a zase nám to nešlo. Musíme umět fungovat, ať je zima nebo prší atd, ale tentokrát to opravdu bylo honění disků po louce Krásně jsme se vyběhali a vyřádili, s dogfrisbee to ale mělo velmi pramálo společného I tak si to ale umíme parádně užít..
 
fotogalerie ZDE
fr
 
3.4. 2011 Při každé příležitosti zkoušíme nějaké ty prvky "dogdancingu" a pár tríčků. Krásný výlet na Požára byl taky ideální k tomu něco procvičit a zablbnout si, a tak jsme pořídili i pár fotek Na zahradě jsme dokonce trochu víc pokročili v tréninku s balančním míčem... tam ale musíme nejvíc využívat kontrolu, kterou ještě ale nemáme zcela pod kontrolou Jen na vysvětlenou, Melvinek je krásně obratný, mrštný a vynalézavý, takže se shapingem nemáme problém, ale ta obrovsky gumová věc je prostě jako stvořená pro kousání a honění... tudíž na ní předvádět nějaké opičky přece není možné a soustředěnost je tatam... Myslím, že to ale časem zmákneme
 
fotogalerie ZDE
tap
po náročném víkendu je třeba nabrat síly :o)
spanek
10.4. 2011
... asi nějaká zázračná sazenička čico... Co v tom květináči všechno nevyroste :o)
 
sazenicka
2.4. 2011 Dnešní seminář s Pavlem v Ústí jsme si bohužel ještě museli kvůli mým doktorům odepřít, a tak jsme si ráno alespoň dojeli pro malou útěchu a spoustu dobrot na veletrh FOR PETS do Prahy, kde mimo jiné, měl Discdog klub ČR taky své místo a Yva s Míšou i spoustu předváděček V neposlední řadě, a to byla pro nás velká motivace ráno vyrazit, měly holky u sebe již na prodej, první českou knížku o dogfrisbee, kterou jsme nutně potřebovali Autorkami jsou Yvča Andrová a Verča Urbášková, knížku moc doporučujeme, je nádherně zpracovaná a hlavně jsou v ní opravdu ucelené a veškeré informace, po kterých člověk může jen a jen prahnout...
Jinak knížku můžete zakoupit především ZDE nebo v našem MOC oblíbeném obchůdku Psí hrátky a taky na: Dogshop - frisbee, clicker, balls etc.
dog
1.4. 2011 Jsme se vyskytli opět po týdnu (za poslední dobu již tradiční interval ) v Praze, všechno potřebné a nutné jsme vyřídili, zařídili, kulturně a společensky se vyřádili...V parku jsme hned potkali Janičku a celou Bubínkovu smečku, což bylo opravdu moc fajn! I po 4hodinové procházce Prahou, měl ještě Melvinek energii běhat pěkně s Bubínkem pro míček Nádheraa... No a protože si "marodi" mají dopřávat normálně nemyslytelné a já neměla párek v rohlíku snad 10 let, šli jsme hned do toho..
My dva a párek v rohlíku..
my dva a parek