Lednové NEWs

01.02.2012 16:13

Posledních 14 dní měl Melvinek tréninkovou pauzičku a víceméně pauzu od čehokoliv, včetně výletů a pořádných procházek :( Ačkoliv mu zima nikdy nevadila, neustálá změna teplot a asi i částečné nachlazení udělalo své a konečnou diagnózou byl zánět močového měchýře, takže jsme dostali nakonec antibiotika a brouček musel hodně, především v teple odpočívat. Melvin je zvyklý neustále něco vyvádět, aktivně trávit spoustu času, takže ho udržet v klidu a přesvědčit o tom, že musí být venku jen chvilinku, navíc bez jakýchkoliv balonků, dlouhých procházek nebo disků je celkem oříšek. Ale nakonec jsme to zvládli, ikdyž se Mevín ukousal už skoro nudou :( Díky díky za ty dary, že existuje spousta báječných her, které se dají dělat bez větší námahy doma a psiska prostě zabaví :) Nejvíc jsem se bála toho, aby nic nechytil Colby, ten byl ale naštěstí celou dobu úplně v pohodě, tak snad je vše ok :) Teď už má Mevín sono čisté, dobral antibiotika. Ještě do konce týdne to nebudeme tolik přehánět, a pak už huráá zase do akce :) S Colbýskem jsme zato ale řádili naplno a vymýšleli spoustu věciček. Pustili jsme se taky už do dogdancingových prvků a přípravy na agi :)) i přesto ale na velkém mrazu nemůžeme být moc dlouho a tak se mi nedaří Colbyho pořádně unavit, čehož Colbýsek pěkně využil k zedničení na zdi doma :) Ikdyž je zima fajn, stejně se moc těším na jaro, kdy budeme moci blbnout naplno a hlavně i večer za světla :) Ikdyž svítící výbavička se kterou řádíme teď po večerech v zimě, nás prostě fakt okouzlila a je to parádní způsob jak se pobavit i za tmy, navíc s působivým efektem :)

28. - 29.1. 2012 Víkend, který jsme měli strávit na frisbíčkářském srazu ve Vratkově, jsme nakonec kvůli Melvinkovi odpískali :(, a raději zvolili pobyt na venkově, kde jsme mohli být všichni spolu. Užili jsme si parádně sněhu - ikdyž ho zas tolik taky nebylo, ale hlavně jsme mohli prochajdit po lese :) Colby si sněhu děsně užíval a nevěděl kam dřív skočit :)) Je to můj malý blázínek :)) Melvin byl zas neskutečně šťastný, že jsem ho alespoň na delší chvíli nechala trochu více vyběhat, ikdyž pro Meva opravdu minimální dávka pohybu :)

fotogalerka Krabiček na sněhu ZDE

 

Zima je tady :) Nejlépe by bylo na horách, ale ty nějak teď bohužel nestíháme :) Výletujeme, děláme při procházkách blbinky a večer padáme všichni únavou :) S Colbýskem chodíme na tréninky ke Kačce, zbylé trénujeme spolu doma nebo venku, začali jsme zase s holkama chodit každý týden házet do tělocvičny, což si ohromně užívám. Házet, házet a házet, to je přesně to co potřebuju :) S Melvinkem trénujeme frisbee ještě pořád venku, a taky jezdíme k Báře na pravidelné tréninky AGI na Zbraslav. Není prostě na nic moc čas :)

 

18.1. 2012 

Colby pro PURINU

Colbýsek se stal jednou z tváří interní prezentace společnosti Nestlé pro značku Purina :) Na malý videozáznam z natáčení se můžete kouknout zde:

 

 

15.1. 2012 Podnikli jsme první, letošní prochajdu na sněhu. Jupí. Po tom blátivém období rozhodně změna, kterou jsme uvítali s radostí. Mevínek si jako vždy, ať je zima nebo léto pořádné výlety a procházky užívá, pro malého to byla premiéra :) Ve sněhu se mu moc líbilo, vysvětlit mu ovšem, že sníh není na lízání, to byl velký oříšek. Po pár metrech, které jsme ušli od baráku Colbýsek neohroženě vyrazil na „zamrzlou“ louži a ejhle samozřejmě než jsme stačili cokoliv udělat, už se v ní koupal, takže půlku cesty strávil zabalený v taťkově šále u páníčka pěkně v bundě :D No nedalo se nic dělat, přece mu neumrznou nožky, že :) Hnedka co pookřál, už s námi chtěl zase lítat, takže zbytek trasy už mašíroval hezky po svých :) Colby už s námi zvládá i delší prochajdy, a pokud opravdu nemrzne, nemá s tím žádný problém a hrozně ho to baví. Stejně jako Mev, určitě Colby  nebude žádné ořezávátko :)  S Melvinkem jsme si po prochajdě  ve snížku pěkně i zaházeli, zatímco prcek už relaxoval hezky u kamen :)

 

14.1. 2012  Jsme vyrazili na báječnou prochajdu a návštěvu k Martě a smečce Balader do Poděbrad. Colbýsek si s malou Eliškou (Electra Balader) neuvěřitelně vyhrál a malá byla prostě super. Rozhodně si nic nenechala líbit :) Odpoledne to bylo fajnové, pořádně jsme se proběhli kolem řeky, a ikdyž už začala být trošku kosa, užívali jsme si to všichni :) Pak jsme nahopsali do auta a odjeli k Martici domů – moc děkujeme za královské pohoštění a taky úžasné fotky naší zdařilé návštěvy :) Melvinek byl jako vždy svůj,  zato Colbýsek řádil jak černá ruka :) Nakonec ho začala pořádně zmáhat únava a dokonce ho na chvilku přešla i nálada - doufám, že si chlapeček nemyslel, že jsme ho přijeli vrátit :) Společně s Martou jsme vyfotili i aktuální postojek – brouček nám roste do krásy, tak jsem mooc zvědavá, co se z našeho prcka nakonec vyloupne :)

           Fotogalerka od Marty a pár našich záběrů ZDE

 

14.1. 2012 Na světlo světa již vyšel Klubový zpravodaj, ve kterém je třístránkový článek o Melvinkovi a našich aktivitách :) přečíst si ho můžete ZDE Klubový zpravodaj 42-2011 Hrou a sportem k trvalé radosti.pdf (5,7 MB)

 

12.1. 2012 Doplnili jsme do kalendáře akce, na které máme letošní rok v plánu vyrazit. Něco určitě ještě přibude, nechci ale předbíhat, vše se teprve ukáže jak nám to všechno časově vyjde :) Je to prostě nabité a my nestíháme být všude :(

 

NOVINKY 2010 - 2011