Listopadové NEWs :o)

15.11.2011 11:29

Začátek listopadu a vůbec podzimu jsme si užívali maximálně :o) vcelku velmi teplé počásko nás stále nutilo být někde venku a něco podnikat :o) Co se frisbee týče, s Mevenkem už trénujeme freestylovou sestavu a hlavně tedy jednotlivé prvky na příští sezónu, jsou dny kdy se nám krásně daří a někdy to prostě není ono, a tak pilujeme, cizelujeme :o) V týdnu jsme byli potrénovat  s Marky Urbáškovou v Braníku, kde to bylo jako vždy moc fajn! S Marky se mi hrozně moc dobře pracuje a moc si jejích rad cením. Takový trénink po ránu je přinejmenším osvěžující :o) Agility jsme posledních 14dní zanedbávali, ale minulý víkend jsme to začali napravovat :o) Prcek Colby už bude s námi skoro 3týdny a za tu dobu se neuvěřitelně rozkoukal a dává mi pořádně zabrat :o) Klukům se věnuji maximálně jak jen čas dovolí, hlavně individuálně, věřím, že to bude pro oba jen přínost :o) předešlé dva víkendy jsme hodně trávili v přírodě a výletili, taky jsme kluky alespoň pořádně vyřádili a taky potrénovali ode všeho trochu :o) Melvinek se čím dál více s malým seznamuje, zpočátku to nebylo úplně ono ale teď musím s radostí říct, že to i vypadá jako by se na sebe každý den těšíli a řádí spolu nehorázně. Melvinek už dokonce setrvá v jednom pelíšku společně s prckem a to je super :o) Malá piraňa Colby, by ho totiž ráda pronásledovala úplně všude a nejraději ukousala k smrti, a co na to můj úžasňák Melvinek? On je prostě nejlepší, nechá si všechno líbit a ikdyž bych někdy chtěla, malého si prostě sám nezpacifikuje a tak zasahuju já... Mevínek je prostě moje srdíčko. S klukama chodím společně 1x denně a je to moc fajn pocit, oba mě sledují, blbneme všichni najednou i zvlášť, prostě o legraci i zábavu mám dokonale postaráno :o) S Colbýskem, co se tedy tréninku, socializace a základů týče pokračujeme rychlostí blesku, od pondělí navštěvujeme super sportovní školku pro štěňátka u Katky Lerlové, ze které jsem hrozně moc nadšená... více o Colbýskovi a o tom co děláme, jak rosteme a pracujeme najdete v deníčku Z malého pupkáče jsme čím dál tím víc v euforii a myslím, že se budou s Mevínem báječně doplňovat, každý den se prostě zamilovávám víc a víc, a to do obou :o) V neposlední řadě už jsme předběžně dali do kupy i akce na které se chystáme příští rok akce na rok 2012

2.11. 2011 S Pájou a bíglí smečkou, jsme podnikli super prochajdu noční Prahou, která bylo moc príma !!! Obě chodíme s psíky pravidelně každý den pořádně se provětrat v rámci pražských parků a tak jsme vyrazili společně z Vršovic, přes Grébovku na Folimanku kolem Nuslí a zpět :o)  Strašně už se těším na každou středu, kdy máme tuhle minivečerní akci v plánu :o) tohle pořádné procházkování prostě milujeme v jakémkoliv čase a ročním období..

12.11. 2011 V sobotu ráno jsme konečně zase vyrazili na trénink AGI k Báře na Zbraslav. Hrozně moc jsem se těšila, hlavně kvůli tomu, že jsme předtím tréninku moc nedali a v listopadu se dokonce chystáme na naše první neoficiálky do Měchenic, kde Bára bude jako rozhodčí :o) Jsem na to hodně zvědavá :o) Miluju chvíle, kdy jsem s Mevem jen sama a můžu se mu věnovat naplno tak jak to oba milujeme. Trénink i přes trošku mrazivé ráno by byl moc fajn, akorát Melvin nebyl ve své kůži a bylo vidět, že začíná malého Colbyho více v hlavince řešit...A tak o nějakém tentokrát povedeném tréninku nemůže být ani řeč :o( prostě to nešlo.. (Colby zatím s námi žádné tréninky ani akce neabsolvuje, ba je na něj ještě dost zima a na kennelku ho začínám teprve učit, nehledě na to, že jsem přesvědčená o tom, že je to zatím alespoň do jednoho roku určitě lepší, však jakmile začne sezóna, užije si toho s námi habaděj :o)

13.11. 2011 V neděli jsme pobalili náčiníčko a odjeli směr Braník, na huráá super úžasný frisbee miniseminář k Marky Urbáškové :o) Sešli jsme se opět ve skvělé partě, viděla jsem po delší době zase lidi, po kterých už se mi stýskalo a tak byl celý trénink prostě ve skvělé náladě a atmosféře. Ráno sice mrazivé, zato kolem poledního začalo vysvitat sluníčko a bylo už jen lépe :o) Super jsme si zaházeli a potrénovali. S Mevenkem jsme hodně pokročili ve vaultech a parádně jsme si to spolu užívali. Melvinek mě nepřestává překvapovat, mám z něj obrovskou radost. Při frisbee prostě nic jiného neřeší a to je krása ! Hrozně moc si tyhle chvíle užíváme! Krásně strávený den!

fotogalerie od Terky Chvojkové a Finýska ZDE