Prosincové NEWs :o)

05.12.2011 09:48

Je neuvěřitelné počasí, které nám prostě přeje :o) S Melvinem stále můžeme pořádně trénovat venku, s Colbym taky a to je super! Moc si to užíváme. Jsem ráda především kvůli Colbymu, že zima nepřišla tak brzy jako loňský rok a my můžeme řádit dlouho i mimo dům. V týdnu hodně trénujeme a chodíme společně na procházky, o víkendech si zase užíváme výletění a to nejen v přírodě :o)

10.-11.12. 2011 Tento víkend jsme se nádherně vyřádili :o) V sobotu i v neděli jsme odpoledne věnovali tréninku blbinek, frisbee, poslušnosti a poté vždy následovala pořádná prochajda :o) bylo krásně, co víc si nejen člověk může přát :o) Kluci vypadali taky mooc spokojeně a to je pro mě nejvíc :o) Jakmile se ale objeví tma, přijdou na řadu svítící doplňky do kterých jsme se prostě všichni zamilovali, disco balónek tak i flashflight disk, jsou přes zimu na večerní blbnutí naprosto parádní věc!!! S Colbýskem jsme zase pokročili v našich hrátkách, pracovat s ním je velká radost, je na něm hodně vidět, že má do práce chuť a to je i pro mě obrovská motivace... více o Colbýskovi ve věku 3 měsíců a o našem trénování najdete v deníčku nebo se mrkněte na naše video Colby 3month old - Our Recallers Games and Tricks PART I :o)

 

7.12. 2011 ... vznikla naše první společná, aťasová fotogalerka Boston Cube Gangu :o) celá fotogalerka ZDE za ní moc děkujeme naší kouzelnici, kamarádce Lence :o)

 

 

 3.-4.12. 2011 Vánoce jsou za dveřmi a tak jsme se rozhodli zůstat na víkend v Praze, napéct nějaké to cukroví a konečně vyzdobit i náš domov :o) V sobotu jsme se domluvili s Pájou a bíglí smečkou, že vyrazíme do ulic předvánoční Prahy a půjdeme na pořádnou prochajdu... Super, úžasný a krásný odpoledne, které jsme si všichni moc užili... S psíkama jsme řádili a blbnuli po parcích.. Během tří hodinek jsme zvládli dojít z Vršovic do Nuslí a odtamtud na Náměstí Míru k bohatě vánočnímu stromku... Celá smečka byla neuvěřitelně obdivována lidma a my pořídli společné fotky všech, nejen u stromku :o) Colbýsek u první společné fotky docela vydržel, u stromku už se mu ale moc nechtělo :o) Jinak celou prochajdu zvládl na jedničku, ikdyž ke konci už se radši nechal nést :o) Díky moc bíglí partě za moooc hezké odpoledne, brzy to zopáknem !!!

fotogalerka ZDE

 

26.-27.11. 2011 Víkend, který jsme hodně věnovali tréninku s Colbýskem a taky nafotili postojek ve 3 měsících :o) S Melvinkem jsme si parádně zaházeli a to i večer, protože jsme pořídili super svítící disk, který je prostě fantastický - nemohla jsem tomu uvěřit ale v té tmě s chytáním nemá žádný problém :o) Mám radost, protože alespoň už nejsme omezeni tmou :o) Taky jsme vyrazili s klukama na přenádhernou, prosluněnou lesní procházku... byl to mooc fajn víkend, původně jsme měli v plánu agi trénink a v neděli závody, to ale díky mé viróze odpadlo, a tak jsme si užili víkend v klidu po svém :o) Tyhle kouzelné chvíle si s obouma klukama moc vychutnávám !

prosluněná lesní galérka ZDE

pan Tichošlápek v lesním hávu :o)