První sníh - Zima 2009

23.08.2011 11:34
A máme tu zimu. Je docela štěstí, že Melvinek už není úplné mimi, protože takovouto zimu jsme nikdo nečekal. V momentě, kdy přišly první mrazíky jsme naobjednali nějaké to oblečení, aby nám chlapeček nenastydl, ikdyž nejsem příznivcem oblékání psů je pravda, že ze zdravotního hlediska je to v takovém počasí nutnost. Hned po změření kvůli objednání velikosti jsem zase zjistila jak moc nám Mev vyrostl, už i obojky jsou nám malé . S napětím jsem očekávala co první zima a zrovna tohohle ražení s Mevem udělá, jak bude reagovat až ráno vyjde do zasněženého parku a jestli nebude mít s oblékáním problém. Jeho pohodářská povaha se ani v tomto případě nezapřela.
 
Ze sněhu byl hrozně nadšený, a běhat kruhy v hlubokém sněhu to byla prostě paráda   Z Melvina se navíc stane nejspíš kaskadér, protože ty parakotouly, které předvádí venku jsou prostě neuvěřitelný. Pokud nebyly zrovna ty nejhorší mrazy, i tak jsme trávili venku mnoho času, což bylo fajn i pro mě. Jsem ráda, že takhle ke všemu přistupuje a všechno snáší v pohodě, protože jsem se těšila, že vyrazíme do přírody na hory atd. Při oblékání už i nastavuje packu a ví, že se jde ven. A taky díky tomuhle počasí nám po následcích alergie, chloupky zarůstají, takže se máme moc dobře..
 
Jinak se začínáme dostávat do puberty  máme výkyvy v poslušnosti, Mev se tváří jako, že už mě nezná, druhý den zase poslechne napoprvé. Už je to tady, hormony se bouří a psí holčičky se stávají zajímavějšími než jsem já  Snažíme se tomu dát nějaká pravidla a tak doufám, že to přežijeme bez úhony
 
zima
 
zima1
 
kruh