Prvomájová aktulka :o)

01.05.2012 20:10

28.4. - 1.5. 2012 Nádherné, 4denní volno, které jsme trávili na více místech a po různých aktivitách :) vzhledem k neuvěřitelně teplému počasí bylo potřeba si trošku zvyknout na vyšší teploty - přeci jen je to obrovský skok a i psíci se musí zaklimatizovat.. už cestou z města  jsem měla tušení, že minimálně s Mevínem dojde na plavání, které moc milujeme a kterému věnujeme vždy přes léto hodně času, nejen kvůli kondici.. Za poslední dny jsme toho našlapali hodně, výletili jsme slunko neslunko - samozřejmě jsme všechny trasy vybírali tak, aby byly alespoň poblíž řeky čí říčky, aby se kluci mohli průběžně osvěžovat... krásná příroda v okolí Kocáby, Slapské přehrady, Bojanovic nás nadchla a volno jsme si krásně užívali. Vedle grilování a zábavy, jsme taky museli nutně potrénovat frisbíčko, které nám prostě nemůže nikde chybět. S Mevínkem krásně pilujeme vaultíky, musím říct, že mám obrovskou radost, zase pořádně a pravidelně trénujeme, a ikdyž sestava zatím není hotová mám z toho mooc dobrý pocit :o) ale nechvalme dne před večerem, ještě máme před sebou hodně moc práce, nejdůležitější ale je, že už zase makáme a ta radost je z toho obrovská... navíc trénink s prckem mě taky baví čím dál víc a na Colbýskovi je hrozně moc vidět, jak už ví o čem disk je a jaká je to zábava :) Je po discích jako ďas a to prostě zbožňuju :)

Jinak již tradičně na Slapy Marine jsme museli do vody :o) Mevín vlítnul do vody jako první a čekala jsem, že Colby do toho půjde taky raz dva... no běhal kolem mě, a ačkoliv už Melvin plaval a potápěl se pěkně kolem nás, Colby se ze začátku zdráhal :) Nicméně: News from Slapy Marine: Colbyho dnesni plavecka premiera me neuveritelne prekvapila a dostala! zatimco jsem myslela, ze bude nasledovat Mevina, ktery vodu miluje a jde rovnou na vec, avsak vzdy z pozvolneho vstupu, Colby po chvilce ukazal, ze se toho ale vubec neboji a sel rovnou skocit z mustku primo do hlubin! ;) Ze bychom si v budoucnu zkusili dalsi disciplinu a to DogDiving?! ;) Colby rulez! ♥ A tak se Colby stal plavcem ;o)

Nádherné počasí jsme si užili, na zahradě pak postavili ještě branku a trochu trénovali i naše oblíbené vysílačky a obíhačky na Agi ;o) Super volno, kterého by mohlo být více :) Zase na druhou stranu už v neděli nás čeká odjezd na skoro týdenní intenzivku s americkými kapacitami Dogfrisbee, takže už nemůžeme ani dospat, teda spíš já s Mevem, Colbýsek bude mít premiéru co se stanu a závodů či seminářů týče, ale jsem přesvědčená, že to všechno zmákne na jedničku ;o)

 

 Na závěr jsme také nafotili aktuální Colbýskův postojek ve věku 8měsíců - neuvěřitelné to letí, na postojek se můžete juknout tady. Co nejdříve doplním zase nějaké delší info o tom co Colbýska během dospívání a růstu provází, pokud už to někde zde není psáno :o)

jedna pampelišková dvojka ;o) a jejich skoroletní galérka :o)

 

25.4. 2012 Konečně se k nám připojila na večerní prochajdu a trénink Pája spolu s bíglí smečkou Společné blbnutí a venčení už jsme prostě potřebovali, páč se nám hrozně stýskalo.... Pavlínka se teď le věnuje ještě třem krásným mrňousům - dětičky Lijánky, takže nebylo úplně jednoduché vychytat dobu, ve kterou bychom mohly obě :) nicméně jsme vyrazili do Braníku, kde jsme nejdříve potrénovali trošku frisbíčka, udělali pár tanečků potom se vydali podél řeky na krásnou podvečerní prochajdu... Colbýsek byl zase ve svém živlu - přeci jen Liju a Trixulku dlouho neviděl, takže měl oči skoro jen pro ně :) krásný podvečer jak má být :) už se moc těšíme na příště!!! Fotogalerka ZDE

24.4. 2012 NÁŠ PRVNÍ SPOLEČNÝ AGI TRÉNINK SPOLU S COLBÝSKEM :o) hrozně jsem se těšila až vyrazíme k Barče a to ve třech, pěkně v plné sestavě :) normálně o trénincích nepíšu, ale protože jsem byla na operaci a předtím byly zase mrazy, pauza byla delší než bych kdy chtěla... Celý trénink nám sice vydatně pršelo ale hrozně moc jsme si ho všichni užili, navíc jsme byli tak trochu individuálně, takže se Barča věnovala jen a jen nám... Melvin vůbec nic nezapoměl, naopak bych řekla, že máme na čem stavět, jeho murénní výraz nadrženosti už při příjezdu na cvičák hovořil za vše ;o) Musíme prostě makat a věřím, že se bude dařit co má, bylo zase nádherně vidět jak nás to moc ba a to je pro mě prostě nejvíc :) Jen to pouštění, ta kontrola prostě u AGI stále ještě nefunguje a nevím kdy tomu bude konec ikdyž na tom makáme a třeba u disků jsme tenhle problém prakticky vyřešili :) No ale Colby, ten mě prostě nestačil překvapovat a moje předtucha v souvislosti s Agility se možná pomalu bude naplňovat :) bombarďák tam lítal po parkuru jako by už všechno znal :) prvotní dojem z tunýlku nic moc, protože maličký zapoměl jaká je to sranda (v tunelu byl naposledy před Vánoci) ale hned jak se rozkoukal zjistil, že je to sranda :) krásně vnímal a sledoval, obíhačky a vysílačky mě prostě strašně moc nadchly :) Teď už se zase začínám pomalu navracet do kondice takže pravidelné tréninky jsou samozřejmostí, pokud nebudeme někde mimo... už se na všechny další strašně moooc těšíme :)

21.4. 2012 Zbiroh a jeho okolí  jsmese chystali prozkoumat už delší dobu, a tak konečně došlo nejen na Zbiroh ale i na hrad Žebrák a nakonec Mníšek pod Brdy :o) Krásný den, plný nových zážitků, hlavně pro Colbyho :) hodně jsme se pobavili v lanovém centru, kde si Melvin musel přejít alespoň jednu kladinu, protože sedět a čekat dole, to rozhodně není jeho styl ;) Užili jsme si parádní den, opět zamakali na kondičce a večer se vrátili domů absolutně spokojený:)

14.4. 2012 Vypravili jsme se na výlet Posázavskou stezkou :o) bylo nádherné počasí, ani vedro ani zima, prostě ideální na to si zajít pár hezkých kilometrů a zablbnout s pesanama :) Opět jsme zkusili double zápřah a byla jsem moc mile překvapena :) kluci se krásně synchronizují a je na nich vidět, že je to i moc ba :) 

8.4.2012 Melvinkovo fotoalbum frisbee fotek nejen ze závodů : Disc Dog maniac Melvin ♥

7.4. 2012 Vyrazili jsme na návštěvu k Martě a smečce Balader podívat se za štěňátky "F" :o) Švandy bylo opět kopec, zatímco si Melvinek užíval honičky za smetákem spolu s Eliškou (Electra Balader), Colbýsek byl z malých prcků úplně vyjevený :) Musím ale říci, že byl moc opatrný a strašně hodný strejda :) Zase jsme probrali vše od A až do Z, zablbli jsme se všema, pomazlili ty malé úžasňáky - protože oni opravdu úžasní jsou a zase jeli společensky unaveni domů :))) Moc děkujeme za velmi hezké odpoledne a moc se těšíme až zase uvidíme malou Flo - Floridu Balader, která zůstává doma u maminky a kterou máme moc rádi :)

fotogalerie nejen miminek "F" tady :o)