Novinky

Bostonské prázdniny :o)

03.01.2012 14:28

Na dlouho očekáváné volno jsme se strašně moc těšili, kluci možná víc než já :o) Strávili jsme spolu celých, krásných a bezvadných 10dní, převážně v přírodě. Na Štědrý den jsme vyrazili na pořádnou prochajdu kolem Kampy a Petřína, kde kluky obdivovala velká skupina japonských turistů :o) Krásně jsme si užili vánoční odpoledne, Colbýsek absolvoval svou první cestu tramvají, navíc nabitou lidma a večer už jsme si užívali u stromečku a v teple domova :o) Melvinek narozdíl od Colbyho už věděl co stromek doma znamená, Colbýsek se spíš hromady dárků děsil :)

Hned v neděli jsme ale pobalili všechny věci a odjeli na venkov. Jak já jsem se těšila :o) Mít plac na trénink frisbee hned před barákem a moct chodit každý den jinou trasou po lesích, to je prostě luxus k nezaplacení :o) S klukama jsme celý dny řádili, trénovali a podnikli spoustu výletů, které už i malý Colby v pohodě absolvoval.. A když jsme zrovna neřádili tak se kluci hřáli, no někdy spíš až pekli u kamen :) Belzebka Mevínek byl opravdu nejvíc šťastný, hold je naučený, že se stále něco děje a na venkově o to víc. Je to můj velký úžasňáček, kterýmu strašně moc děkuju za to jakej je, protože malej se mu někdy snaží dávat docela čočku a Mevenka to potom už moc neba :) Však on to Colby jednou konečně pochopí :) S Colbýskem jsme opět pokročili v tréninku, na dveře už nám zaklepali 4měsíce, letí to strašně rychle.. Více informací a nafocený postojek ve věku 4měsíců najdete opět v  deníčku  :o) Volného času jsme si užili každopádně maximálně jak jen to šlo. Prosincová fotogalerka ZDE

kluci s Trisťulou na prochajdě u Berounky :o)

Pour Féliciter 2012

03.01.2012 13:39

Přejeme všem krásné Vánoce a do Nového roku hlavně plno radosti a štěstí !!!

Prosincové NEWs :o)

05.12.2011 09:48

Je neuvěřitelné počasí, které nám prostě přeje :o) S Melvinem stále můžeme pořádně trénovat venku, s Colbym taky a to je super! Moc si to užíváme. Jsem ráda především kvůli Colbymu, že zima nepřišla tak brzy jako loňský rok a my můžeme řádit dlouho i mimo dům. V týdnu hodně trénujeme a chodíme společně na procházky, o víkendech si zase užíváme výletění a to nejen v přírodě :o)

10.-11.12. 2011 Tento víkend jsme se nádherně vyřádili :o) V sobotu i v neděli jsme odpoledne věnovali tréninku blbinek, frisbee, poslušnosti a poté vždy následovala pořádná prochajda :o) bylo krásně, co víc si nejen člověk může přát :o) Kluci vypadali taky mooc spokojeně a to je pro mě nejvíc :o) Jakmile se ale objeví tma, přijdou na řadu svítící doplňky do kterých jsme se prostě všichni zamilovali, disco balónek tak i flashflight disk, jsou přes zimu na večerní blbnutí naprosto parádní věc!!! S Colbýskem jsme zase pokročili v našich hrátkách, pracovat s ním je velká radost, je na něm hodně vidět, že má do práce chuť a to je i pro mě obrovská motivace... více o Colbýskovi ve věku 3 měsíců a o našem trénování najdete v deníčku nebo se mrkněte na naše video Colby 3month old - Our Recallers Games and Tricks PART I :o)

 

7.12. 2011 ... vznikla naše první společná, aťasová fotogalerka Boston Cube Gangu :o) celá fotogalerka ZDE za ní moc děkujeme naší kouzelnici, kamarádce Lence :o)

 

 

 3.-4.12. 2011 Vánoce jsou za dveřmi a tak jsme se rozhodli zůstat na víkend v Praze, napéct nějaké to cukroví a konečně vyzdobit i náš domov :o) V sobotu jsme se domluvili s Pájou a bíglí smečkou, že vyrazíme do ulic předvánoční Prahy a půjdeme na pořádnou prochajdu... Super, úžasný a krásný odpoledne, které jsme si všichni moc užili... S psíkama jsme řádili a blbnuli po parcích.. Během tří hodinek jsme zvládli dojít z Vršovic do Nuslí a odtamtud na Náměstí Míru k bohatě vánočnímu stromku... Celá smečka byla neuvěřitelně obdivována lidma a my pořídli společné fotky všech, nejen u stromku :o) Colbýsek u první společné fotky docela vydržel, u stromku už se mu ale moc nechtělo :o) Jinak celou prochajdu zvládl na jedničku, ikdyž ke konci už se radši nechal nést :o) Díky moc bíglí partě za moooc hezké odpoledne, brzy to zopáknem !!!

fotogalerka ZDE

 

26.-27.11. 2011 Víkend, který jsme hodně věnovali tréninku s Colbýskem a taky nafotili postojek ve 3 měsících :o) S Melvinkem jsme si parádně zaházeli a to i večer, protože jsme pořídili super svítící disk, který je prostě fantastický - nemohla jsem tomu uvěřit ale v té tmě s chytáním nemá žádný problém :o) Mám radost, protože alespoň už nejsme omezeni tmou :o) Taky jsme vyrazili s klukama na přenádhernou, prosluněnou lesní procházku... byl to mooc fajn víkend, původně jsme měli v plánu agi trénink a v neděli závody, to ale díky mé viróze odpadlo, a tak jsme si užili víkend v klidu po svém :o) Tyhle kouzelné chvíle si s obouma klukama moc vychutnávám !

prosluněná lesní galérka ZDE

pan Tichošlápek v lesním hávu :o)

 

Jak pečovat o sportujícího psa - seminář s Helou Potfajovou 19.-20.11. 2011 Olomouc

01.12.2011 13:10

O minulém víkendu jsme byli na semináři s MVDr. Helou Potfajovou - Jak pečovat o sportujícího psa... Hela za námi přijela až z Belgie, aby nám mohla předat své cenné zkušenosti, vědomosti a rady ohledně péče o pohybový aparát psů, protahování i masáže :o) V sobotu brzy ráno jsme vyrazili společně s Melvinkem, Janičkou a Airin vláčkem směr Olomouc a pádili na místní fakultu, kde celý seminář probíhal. Malého tichošlápka jsme nechali doma, protože zatím na takovou akci včetně cestování opravdu ještě není uzpůsobený, a tak jsme si jeli užít dva dny s Mevínkem sami, však od příštího roku si toho Colbýsek užije s námi až dost :o) Od velmi podrobné přednášky o funkční anatomii psa - kostře psa, pohybovém aparátu a funkci jednotlivých svalů, jsme se postupně dostali na další témata jako je warm-up (rozehřátí před výkonem) ,tak i cool down ( zklidnění po akci). Navíc proběhly i konkrétní ukázky a taky praktická část, kdy jsme každý se svým psíkem teorii praktikovali :o) Na závěr proběhlo i cvičení na gymballech, které moc dobře známe a moc rádi využíváme... S Melvinkem jsme si to užili, poněvadž mohl být celou dobu se mnou v přednáškové místnosti a i cestu vláčkem jsme si nakonec vychutnali :o) úžasný víkend, který byl obrovským přínosem, navíc Melvinova sportovní prohlídka "vyšetření" dopadla na výbornou, z čehož mám úplně největší radost !!! Takže absolutně způsobilý k závodnímu sportu :o) Zjistila jsem, že jsem opravdu mnoho věcí dělala správně a navíc získala ještě spoustu dalších informací, které zužitkuju nejen s Mevínkem :o) Jinak strečink se psem je prostě neuvěřitelná věc! Video jsme sice točili na iPhone, ale aspoň něco, navíc jsme si domů přivezli tunu zápisků :o) Děkuju moc všem za bezvadný víkend, mooc fajn večeři v centru Olomouce, super společnost Janičky a Airin při cestě vláčkem a nocování v penzionu a taky holkám Urbáškovým za odvoz :o) Moc jsme si to užili a těšíme se na další akci !!!

VIDEO ZDE

fotogalerka od Marky Urbáškové ZDE

 

 

 

Listopadové NEWs :o)

15.11.2011 11:29

Začátek listopadu a vůbec podzimu jsme si užívali maximálně :o) vcelku velmi teplé počásko nás stále nutilo být někde venku a něco podnikat :o) Co se frisbee týče, s Mevenkem už trénujeme freestylovou sestavu a hlavně tedy jednotlivé prvky na příští sezónu, jsou dny kdy se nám krásně daří a někdy to prostě není ono, a tak pilujeme, cizelujeme :o) V týdnu jsme byli potrénovat  s Marky Urbáškovou v Braníku, kde to bylo jako vždy moc fajn! S Marky se mi hrozně moc dobře pracuje a moc si jejích rad cením. Takový trénink po ránu je přinejmenším osvěžující :o) Agility jsme posledních 14dní zanedbávali, ale minulý víkend jsme to začali napravovat :o) Prcek Colby už bude s námi skoro 3týdny a za tu dobu se neuvěřitelně rozkoukal a dává mi pořádně zabrat :o) Klukům se věnuji maximálně jak jen čas dovolí, hlavně individuálně, věřím, že to bude pro oba jen přínost :o) předešlé dva víkendy jsme hodně trávili v přírodě a výletili, taky jsme kluky alespoň pořádně vyřádili a taky potrénovali ode všeho trochu :o) Melvinek se čím dál více s malým seznamuje, zpočátku to nebylo úplně ono ale teď musím s radostí říct, že to i vypadá jako by se na sebe každý den těšíli a řádí spolu nehorázně. Melvinek už dokonce setrvá v jednom pelíšku společně s prckem a to je super :o) Malá piraňa Colby, by ho totiž ráda pronásledovala úplně všude a nejraději ukousala k smrti, a co na to můj úžasňák Melvinek? On je prostě nejlepší, nechá si všechno líbit a ikdyž bych někdy chtěla, malého si prostě sám nezpacifikuje a tak zasahuju já... Mevínek je prostě moje srdíčko. S klukama chodím společně 1x denně a je to moc fajn pocit, oba mě sledují, blbneme všichni najednou i zvlášť, prostě o legraci i zábavu mám dokonale postaráno :o) S Colbýskem, co se tedy tréninku, socializace a základů týče pokračujeme rychlostí blesku, od pondělí navštěvujeme super sportovní školku pro štěňátka u Katky Lerlové, ze které jsem hrozně moc nadšená... více o Colbýskovi a o tom co děláme, jak rosteme a pracujeme najdete v deníčku Z malého pupkáče jsme čím dál tím víc v euforii a myslím, že se budou s Mevínem báječně doplňovat, každý den se prostě zamilovávám víc a víc, a to do obou :o) V neposlední řadě už jsme předběžně dali do kupy i akce na které se chystáme příští rok akce na rok 2012

2.11. 2011 S Pájou a bíglí smečkou, jsme podnikli super prochajdu noční Prahou, která bylo moc príma !!! Obě chodíme s psíky pravidelně každý den pořádně se provětrat v rámci pražských parků a tak jsme vyrazili společně z Vršovic, přes Grébovku na Folimanku kolem Nuslí a zpět :o)  Strašně už se těším na každou středu, kdy máme tuhle minivečerní akci v plánu :o) tohle pořádné procházkování prostě milujeme v jakémkoliv čase a ročním období..

12.11. 2011 V sobotu ráno jsme konečně zase vyrazili na trénink AGI k Báře na Zbraslav. Hrozně moc jsem se těšila, hlavně kvůli tomu, že jsme předtím tréninku moc nedali a v listopadu se dokonce chystáme na naše první neoficiálky do Měchenic, kde Bára bude jako rozhodčí :o) Jsem na to hodně zvědavá :o) Miluju chvíle, kdy jsem s Mevem jen sama a můžu se mu věnovat naplno tak jak to oba milujeme. Trénink i přes trošku mrazivé ráno by byl moc fajn, akorát Melvin nebyl ve své kůži a bylo vidět, že začíná malého Colbyho více v hlavince řešit...A tak o nějakém tentokrát povedeném tréninku nemůže být ani řeč :o( prostě to nešlo.. (Colby zatím s námi žádné tréninky ani akce neabsolvuje, ba je na něj ještě dost zima a na kennelku ho začínám teprve učit, nehledě na to, že jsem přesvědčená o tom, že je to zatím alespoň do jednoho roku určitě lepší, však jakmile začne sezóna, užije si toho s námi habaděj :o)

13.11. 2011 V neděli jsme pobalili náčiníčko a odjeli směr Braník, na huráá super úžasný frisbee miniseminář k Marky Urbáškové :o) Sešli jsme se opět ve skvělé partě, viděla jsem po delší době zase lidi, po kterých už se mi stýskalo a tak byl celý trénink prostě ve skvělé náladě a atmosféře. Ráno sice mrazivé, zato kolem poledního začalo vysvitat sluníčko a bylo už jen lépe :o) Super jsme si zaházeli a potrénovali. S Mevenkem jsme hodně pokročili ve vaultech a parádně jsme si to spolu užívali. Melvinek mě nepřestává překvapovat, mám z něj obrovskou radost. Při frisbee prostě nic jiného neřeší a to je krása ! Hrozně moc si tyhle chvíle užíváme! Krásně strávený den!

fotogalerie od Terky Chvojkové a Finýska ZDE

Colby (Domingo Balader) nový přírůstek do rodiny a týmu Boston Cube Gang :o)

30.10.2011 14:51

 

Bye Bye Summer 21.-23.10. 2011

25.10.2011 10:37

Nadherný, čupr supr parádní víkend za námi !!! Počásko luxusní, dva poměrně náročné večery :o) srandy kopec a spoustaaa frisbee a to i v noci :o) z prvního kola minidistance úžasné pocity, krásných 10 b a naděje vylepšení si osobního rekordu z MČR v průběžném pořadí 53.místo z 93 týmů, ovšem ve 2.kole jsem se vynervila a nepovedenými hody jsme urvali už jen 2, 5b :o( každopádně vikend super!! Moc děkujeme všem za bezvadnou společnost, podporu a podívanou!!! Taky moc děkuju Matymu, že se ujal Mevena a šli si hodit quadruped, byla to i přes nakonec nechycený disk hezká show.. Po sobotě už únava byla prostě znát... Lidi, diíky mooc, byl to prostě nádherný víkend a bye bye summer !! :o)

fotogalerie ZDE

fotogalerka Ondry Uhlíře- Foto Pes ZDE

Frisbee bee a naše trénování v barvách podzimu :o)

17.10.2011 14:43
  

 

podzimní NEWs všeho druhu a článek o Melvinovi pro Boston terrier klub ČR

09.10.2011 19:47

Podzim zavítal v celé své kráse už i k nám :o) Až na malou virózu, která mě zlikvidovala a kvůli které jsme museli odpískat náš dogtrekingový závod v pojizeří spolu s bíglí smečkou, si podzim užíváme přímo královsky :o) - intenzivně jsme trénovali na dogtrek, spousta dogfrisbee tréninků a hodně výletování v barvách podzimu :o) do toho chodíme na agi tréninky - více o našem běhání jsem popsala v předešlé aktulce :o) pilujeme víc dogdancing, protože s tanečkama máme na zimu nějaké ty plány, ale nechci předbíhat, protože všechno se ještě ukáže :o) Máme před sebou ještě spoustu akcí a seminářů na který se moc těšíme, hlavně na závěrečný dogfrisbee závod BYE BYE summer, tak moc doufám, že virózy a podobný civilizační choroby se nám vyhnou obloukem :o) Hlavně na podzim nás čeká velká událost, o které doufám snad už brzy napíšu... Hodně času jsme poslední dobou věnovali tréninku kontroly - hlavně u pouštění disků, což se krásně zadařilo, a pak taky vaultům od nohy, které jsme nejvíc dávali na pamlsky ... daří se přímo parádně, tak teď už to jen dopilovat k dokonalosti :-D Díky mé rekonvalescenci jsme poslední týden věnovali hlavně našim kulturním aktivitám a užívali si Prahy... musím říct, že po dlouhé době co jsme prakticky nebyli doma, je fajn zase trávit nějaký ten víkend ve městě :o) No a na závěr se trošku musíme pochlubit, ačkoliv nejde o nic světoborného, byli jsme požádáni o sepsání článku, který bude o Melvinovi a našich aktivitách pro zpravodaj a klub bostonského teriéra ČR :o) Máme velkou radost, že tak trochu přispíváme k prezentaci bostonků a to nejenom u nás :o) Zpravodaj by měl vyjít na světlo světa někdy v prosinci, tak už se moc těšíme na ohlasy... zatím jsou více než pěkné :o) článek si můžete přečíst pod odkazem níže :o) A jako poslední přikládám naprosto supr čupr parádní SLOW MOTION video z letošního MČR Dogfrisbee v Nymburce, fantastická podívaná, absolutně obdivuhodný výkony všech psisek... Bombarďák Melvin 2:38 minuta - chycení disku ve 30 yardech :o)

Hrou a sportem k trvalé radosti - Melvinková září 2011 - FINAL.pdf (510,4 kB)

podzimní... FOTOgalerie ZDE

 

 

Zářijové Agility

26.09.2011 17:12

Po nějaké pauze, vesměs kvůli dovolené a táborům, jsme konečně zase dorazili na tréninky k Báře na Zbraslav :o) Bylo to neskutečně fajn !!! Mevínek si už pěkně začíná vymýšlet, dokonce zrychluje, až mu občas přestávám stačit :o) Hrozně nás to ba, ten pocit po návratu z tréninku dom, je prostě k nezaplacení :o) Dochází k obrovskému pokroku, z čehož mám obrovskou radost!!! Já se sice motám stále jako nudle v bandě, ale to věřím, že časem zmáknu. Melvin už mě ale krásně sleduje a taky dělá chybky přesně podle toho jak je dělám já, takže super :-D Bára už nám parkury pěkně prodlužuje a víc komplikuje, takže paráda :o) S tím se prostě časem poperem, vždy je na nás vidět, když to začíná být nové a trochu jiné, jak je to pro Meva náročnější. Ale stejně jako na začátku, je to prostě o zvyku a většinou hodně rychle to Mev dává jedna radost :o) Na Zbraslavi jsou večery na tréninku prostě super, teď na podzim se budeme přesouvat na Braník, tak už se moc těšíme ! Minule nás Bára  moc chválila, tak máme velkou radost, že pokrok je prostě vidět :o)

fotogalerie ZDE

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>